Služby - Ing. Jana Kábelová, design studio

Svou činností chci klienty přesvědčit, že spolupráce s architektem není luxus pro vyvolené, ale stává se možností pro každého z nás.

Představujete si, jak si zařídit svůj nový byt, dům, kancelář nebo třeba restauraci či chcete vdechnout nový život svému stávajícímu interiéru. Přejete si vytvořit místo, které Vás bude vítat, budete se cítit šťastní, naplnění a v harmonii. Potřebujete jen poradit nebo si nevíte rady s tím, jaké služby využít, do čeho se pustit...

Jistota správného postupu při projektu a kvalitní realizace šetří nejen čas, úsilí, ale i vynaložené prostředky.

Specializuji se na interiéry bytů, rodinných domů a vil i komerčních interiérů jako jsou obchody, restaurace či návrh a vybavení kanceláří.

Budu ráda, když se sami přesvědčíte, že změna vašeho interiéru může být zábavnou hrou.

Služby - Ing. Jana Kábelová, design studio

Těším se na spolupráci !

Jak pracuji

Jak probíhá vzájemná spolupráce

Domluvíme se na termínu, čase a místě setkání. Na této první nezávazné schůzce se vzájemně poznáme, vysvětlím Vám, co vše mohu pro Vás udělat. Nacítím se do Vašich potřeb a Vašeho stylu. Ukážu Vám knihu návrhů a realizací, jak vypadá vzorová studie a výstup mých prací. Na základě získaných informací, se sami rozhodnete, jakým směrem budete pokračovat.

Návrh smlouvy

Po zhlédnutí podkladů (půdorysu bytu, stávající dokumentace stavby), případně jednoduchého schématu prostoru, Vám zdarma zpracuji návrh smlouvy s cenovou nabídkou na kompletní nebo dílčí servis. Při tvorbě ceny je ke každému klientovi volen individuální přístup, protože každý přichází s jinými potřebami a v různých fázích rozpracovanosti. Jsem připravena poskytnout svým klientům vždy komplexní servis. V případě, že je klient mou nabídkou osloven dojde k podpisu smlouvy a jsou zahájeny práce na projektu.

Tvůrčí proces

Vzájemná spolupráce začíná první schůzkou na místě (hrubá stavba, stavba před rekonstrukcí, apod.), kde proběhne zaměření. Probereme společně Vaše představy a nároky na finanční řešení. Tímto je odstartován tvůrčí proces.

Výběr řešení

Předložím Vám dvě až tři varianty řešení. Vámi vybranou variantu rozpracuji a upravuji přesně podle Vašich představ a přání. Má pomoc spočívá nejen v tvůrčím řešení, ale za pomoci převádění nápadů do skic, kreseb a 3D vizualizací Vám přibližuji budoucí realitu. Zastávám zde funkci rádce, který pomáhá se vznikem koncepce prostoru, usnadňuji orientaci na trhu, nabízím své odborné znalosti a zkušenosti, varuji před případnými slepými uličkami. Základní ideou je názor, že není třeba se finančně vyčerpat – důležitá je myšlenka, nápad.

Realizace návrhu

Má spolupráce s Vámi nekončí projekční činností, ale na Vaši žádost jsem schopna dovézt projekt do realizační podoby. K tomu je potřeba zpracovat technickou dokumentaci, která slouží jako technický podklad pro výrobu zpravidla truhlářských výrobků nebo jako podklad pro jednotlivá stavební řemesla. Je to dílenská dokumentace, dílenské výkresy, výrobní výkresy, konstrukční výkresy, podle kterých se výroba řídí. Odsouhlasením výrobní dokumentace se předejde vždy nepříjemnostem, protože jsou jasně daná specifika.

Ve spolupráci s osvědčenými dodavateli pro Vás umím zajistit kalkulace námi navržených komponentů nebo interiéru, výrobní dokumentaci, výrobu atypických prvků, odborný dozor na stavbě nebo celkovou koordinaci projektu. Doporučím Vám dodavatele, se kterými spolupracuji a kteří umějí převést v realitu to, co pro Vás ve fázi návrhu vytvořím. Poskytuji autorský dozor a spolupracuji při převzetí stavby/interiéru.

© 2019 Design studio Ing. JANA KÁBELOVÁ - návrhy interiérů, studie rodinných domů. Všechna práva k dílu jsou vyhrazena. a Pardubice, Chrudim, Hradec Králové + celá ČR